Home / Doğru Haber / Dünyadan Doğru Haber

Dünyadan Doğru Haber

Dünyadan Doğru Haber – İngiltere’den Rusya Başkanı Vladimir Putin’e Ağır Sözler: Kısa Boy Sendromlu Bir Deli…

İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i “kısa boy sendromlu bir deli” olarak nitelendirdi.

İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i “kısa boy sendromu” olan bir “deli” olarak nitelendirdi. Savunma Bakanı Wallace yaptığı açıklamada, “Başkan Putin’in kendisi ve dünya hakkındaki görüşünün, kısa boylu bir adam sendromu ve maço bakış açısı olduğunu düşünüyorum” dedi.

“HERKESİ NÜKLEER SİLAHLA TEHDİT EDİYOR”

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Maria Zakharova için de “deli” ifadelerini kullanan İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace “Adil olmak gerekirse Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü bir komedi gösterisi gibi her hafta açıklama yaparak herkesi nükleer silahla ya da bir şeyler yapmakla tehdit ediyor. Kesinlikle o da onun gibi bir deli” ifadelerine yer verdi.

“GÜÇLÜ MEVKİLERDE DAHA ÇOK KADINA İHTİYACIMIZ VAR”

Öte yandan İngiltere Başbakanı Boris Johnson da Vladimir Putin’in Ukrayna’yı işgalinin “toksik erkeklik” örneği olduğunu söylemişti. Boris Johnson, Rusya’yı kadın bir liderin yönetmesi durumunda aynı hataların meydana gelmeyeceğini belirtmiş ve “Eğer Putin bir kadın olsaydı, şu an yaptığı şekilde çılgın, maço bir işgal ve şiddet savaşına girişeceğini gerçekten sanmıyorum. Ukrayna’da yaptığı şey mükemmel bir toksik erkeklik örneği” demişti. Boris Johnson ayrıca, “Güçlü mevkilerde daha fazla kadına ihtiyacımız var.” ifadelerini kullanmıştı.

About iga

Check Also

Yargıtaydan Emsal Kargo Kararı

Doğru Haber – Yargıtay’dan, kargo aracılığı ile gelen kırık ürün hakkında emsal niteliği taşıyacak karar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.