Home / Doğru Haber / Doğru Haber Son Dakika

Doğru Haber Son Dakika

Doğru Haber Son Dakika – Gündeme bomba gibi düşen sözler… CIA, Vladimir Putin’in sağlık durumunu açıkladı!

Ukrayna’daki savaş hız kesmeden devam ederken Amerika Birleşik Devletleri Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) Direktörü Willam Burns, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu!

Bütün dünyanın gözü kulağı, aylardır Ukrayna’dan gelen savaş haberlerinde!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in emri ile başlayan savaş, Ukrayna’nın doğu bölgelerine doğru devam ederken Vladimir Putin’in sağlık durumu, bir kez daha tartışma konusu olmuş durumda.

İran’ın başkenti Tahran’a gelen Vladimir Putin, burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Reisi ile bir araya gelmişti.

Vladimir Putin’in uçağından indiği anlara ait görüntüler, Rus liderin sağlık durumu hakkında yeni spekülasyonlara sebep olmuş, İngiliz basını bu görüntüyü ‘Vladimir Putin, İran’a indikten sonra kırmızı halıda topallıyor!’ başlığı ile okurlarına duyurmuştu.

CIA’NIN 1 NUMARASINDAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMALAR

Kısa bir süre içerisinde gündem olan bu görüntülerin ardından Amerika Birleşik Devletleri Merkezi İstihbarat Teşkilatı’nın (CIA) bir numaralı isminden çok konuşulacak açıklamalar geldi!

Politico’da yer alan habere göre, CIA Direktörü Willam Burns, Vladimir Putin’in sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Aspen Güvenlik Forumu’na katılan William Burns, Vladimir Putin’in sağlığının kötü olduğuna dair herhangi bir bilgi olmadığını söyledi

Vladimir Putin için ‘fazla sağlıklı’ diyen William Burns, bunun kendi yorumu olduğunun ve resmi bir istihbarat raporuna dayanmadığının ise altını çizdi.

William Burns’un bu sözleri kısa sürede dünya gündemine birinci sıradan giriş yaparken sosyal medyada da konuyla ilgili pek çok paylaşım yapıldı.

Vladimir Putin’in İran’daki temaslarını değerlendiren William Burns, İran’ı Rusya’ya İHA satmamaya davet etti. William Burns, Rusya’nın bu talebinin silah sanayisinde sorunlara neden olduğunun altını çizdi.

Geçtiğimiz dönemde Kremlin Sözcüsü Peskov ve Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov’dan Rus lider Vladimir Putin’in sağlık durumuna hakkında açıklama gelmişti.

Söz konusu iddiaları yalanlayan Kremlin Sözcüsü Peskov, Vladimir Putin için ‘Zinde, savaşmakta ve hatta spor yapmakta ısrar ediyor!’ demişti.

Vladimir Putin’in düzenli olarak halkın önüne çıktığını kaydeden Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ise açıklamasında; akıllı olan birinin Putin’de herhangi bir sağlık sorunu olduğunu düşünemeyeceğini ifade etmişti.

İSMİ BİLİNMEYEN BİR RUS AJAN, VLADIMIR PUTIN’IN KALAN ÖMRÜNÜ AÇIKLAMIŞTI!

Geçtiğimiz haftalarda Rusya’nın devlet iç güvenlik kurumu olan Federal Güvenlik Servisi’nde (FSB) görev alan ve kimliği bilinmeyen bir ajan, doktorların Vladimir Putin’e biçtiği ömrü açıklamıştı.

İngiliz Mirror gazetesi tarafından manşetten verilen iddiaya göre; doktorların Rus lider Vladimir Putin’e biçtiği ömür en fazla 3 yıl!

VLADIMIR PUTIN’IN YERİNİ KİM ALABİLİR?

İngiltere basınına göre, Vladimir Putin’in hayatını kaybetmesi durumunda yerini alacak en kuvvetli aday Mihail Mişustin. Rusya’nın başbakanı olarak görev yapmakta olan Mihail Mişustin, siyasi hiyerarşide Vladimir Putin’den sonra ikinci sırada.

Rusya’nın başkenti Moskova’nın şu anki belediye başkanı, Sergei Sobyanin de adaylar arasında gösteriliyor.

2008’den beri Rusya’nın güvenlik konseyi başkanı olarak görev yapan Nikolay Patruşev de sık sık bahsedilen isimler arasında yer alıyor.

About iga

Check Also

Yargıtaydan Emsal Kargo Kararı

Doğru Haber – Yargıtay’dan, kargo aracılığı ile gelen kırık ürün hakkında emsal niteliği taşıyacak karar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.