Home / Doğru Haber / Doğru Haber Politika

Doğru Haber Politika

Doğru Haber Politika – Siyaset kulislerini harekete geçiren iddia: Tansu Çiller parti mi kuruyor? Detaylar haberin devamında…

Bir süredir siyasete yeniden döneceğine dair birtakım iddiaların öne sürüldüğü eski Başbakan Tansu Çiller’in partisini kurmak için çalışmalarını hızlandırdığı öğrenildi. Siyaset kulislerinde Tansu Çiller’in, seçime aylar kala il başkanlarını atamaya başladığı öne sürüldü.

Eski Başbakan Tansu Çiller’in yeniden siyasete döneceği iddiası hala en çok konuşulan konuların arasında. Kulislerde Tansu Çiller’in son dönemde parti kurmaya yönelik görüşmeler yaptığı belirtilirken, Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, Çiller’in kendisinden partiyi devretmesini talep ettiğini söylemişti.

İL BAŞKANLARINI ATAMAYA BAŞLADI

2023 yılının haziran ayında yapılacak seçimlere aylar kala siyaset kulislerinde konuşulan son bilgilere göre Çiller bu kez partisini kurma çalışmalarına hız verdi. Tansu Çiller’in il başkanlarını atamaya başladığı da öğrenildi.

“BEN MİLLETİMİ ÖZLEDİM” DEMİŞTİ

Tansu Çiller, geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalının etkinliğinde aktif siyasete geri dönüş sinyali vererek, eğer yaparsa bunu koltuk için yapmayacağını ve bunun, yeni verilmiş bir karar olmadığını ifade etti.

 

About iga

Check Also

Yargıtaydan Emsal Kargo Kararı

Doğru Haber – Yargıtay’dan, kargo aracılığı ile gelen kırık ürün hakkında emsal niteliği taşıyacak karar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.